Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Voli

Wars z oryginalnym pudełkiem :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wars w farycznym pudełku - czy jest 100% oryginalny? - nie wiem (te koperty były w polakach, ale czy akurat w warsie? ; czy wskazówki sa oryginalne? - są srebrne i kapitalnie się komponują z reszta zegarka, ale czy oryginalne... nie wiem...

,ale......

....nic mnie to nie obchodzi - mnie po prostu urzekł :blink: Zaczarował tarczą, stanem, pudełkiem... musiałem go mieć ;)

 

dsc02372zi.jpg

post-26957-0-27196300-1331590148.jpg

post-26957-0-31127600-1331590150.jpg

post-26957-0-58925400-1331590152.jpg

post-26957-0-27890000-1331590156.jpg

post-26957-0-43039900-1331590158.jpg

post-26957-0-28808400-1331590169.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie ma swój urok - pewnie jak bym trafił gdzieś na żywo, to sam bym kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem rozsądną cenę - ale to był zakup "po znajomości" - na alledrogo mógłby IMHO osiągnąć cenę ... hmmm .. słuszną :blink: - za ładnego polaka trzeba wyjąc często ponad setkę (za pewne modele nawet kilka), za "zapudełkowanego" byłoby myślę 2x więcej niż za identyczny zegarek bez pudełka, bo bardzo trudno kupić akurat ten dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem rozsądną cenę - ale to był zakup "po znajomości" - na alledrogo mógłby IMHO osiągnąć cenę ... hmmm .. słuszną :blink: - za ładnego polaka trzeba wyjąc często ponad setkę (za pewne modele nawet kilka), za "zapudełkowanego" byłoby myślę 2x więcej niż za identyczny zegarek bez pudełka, bo bardzo trudno kupić akurat ten dodatek.

 

Ten post jest przykładem na to jak można nieumiejętnie i skomplikowanie odpowiedzieć na proste zadanie pytanie.

A tu proszę jaki elaborat a na dodatek brak odpowiedzi. hihihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Niby dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach :blink: Ale ja jednak wyznaję zasadę, że nie robię tajemnicy z rzeczy, które tajemnicze nie są. Mogę bez wahania wymienić cenę każdego mojego nowego nabytku, jeśli ktoś będzie chciał ją znać.

Po za OT - szczerze gratuluję nabytku. Mnie też urzekł swoją prostotą i dobrym stanem. Piękny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voli !

Gratulacje - a tak przy okazji jak ten Wars ma się do wersji gdzie napis był lekko z lewej strony (nie centralnie) - z tego co wiem to były i takie warsy, znajomy ma ale nie na sprzedaż. No a pudełko z logiem z mikrometrem to bajka:)

 

mówię o tym modelu:

http://www.polskie_zegarki.republika.pl/mod/wars_5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kilka odmian warsa - w tym i taka z niesymetrycznie ulokowanym napisem na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajka stan! Super nabytek -pozazdościć okazji :blink:

Co do oryginalności części to temat rzeka. Wskazy jakby Pojota, bo powinny być "druciki" ale... wg mnie do końca to tego chyba nikt nie będzie na 100% pewien.


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich kopert chyba nie robiono w Błoniu, takich wskazówek prawie na pewno nie.

Tarcza rewelacyjna i prawie na pewno oryginalna.

W trakcie wystawy, którą przygotowujemy chciałbym byśmy jednoznacznie określili co i jak było robione.

Może się uda zrobić "przewodnik dla kolekcjonera zegarków z Błonie".

Byłoby fajnie doczekać się takich zebranych informacji.

 

pozdrawiam,

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Faktycznie. Teraz widzę i ja, że koperta jest od takiego Poljota:

http://www.ussrwatch...?g2_itemId=1026

Ale to nie problem, dorwać oryginalną i przełożyć. Najważniejsza jest tarcza. A ta jest w świetnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma pewnych źródeł do czasu spotkania u Władka, ale w tym zegarku na pewno wskazówki nie są oryginalne bo polskie były dwa rodzaje, proste i drugie montowane w Bałtykach i Błonie Super. Koperta podobno była tylko i wyłącznie w Blonex Antymagnetyczny, a tarcza po jeden z rozmów to produkcja nie do końca seryjna, nie do końca fotochemiczna - trudne do wyjaśnienia. Niemniej jednak ważne że fajnie wygląda, mało kto i tak potrafiłby rozróżnić i wyodrębnić detale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.